Deze website maakt gebruik van cookies. Lees hier meer over onze cookies.
Tekst A A+

Stem uw diabetesmeter af

Een goede bloedglucosemeter is van levensbelang als je diabetes hebt en afhankelijk bent van insuline.

Lees verder

Zo bereikt u ApotheekZorg

Adresgegevens

De ZorgTeams van ApotheekZorg zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur.

ApotheekZorg Bladel
Raambrug 10A
5531 AG BLADEL
T 0497 330 301
F 0497 330 448
E bladel@apotheekzorg.nl

ApotheekZorg B.V.
Nusterweg 127
6136 KT SITTARD
T 046 411 30 50
F 046 411 30 51
E info@apotheekzorg.nl

Geneesmiddelen

ZorgTeam Telefoonnummer E-mailadres
ApotheekZorg op Maat (Epo) 088 044 07 92 epo@apotheekzorg.nl
ApotheekZorg op Maat (LHRH) 088 044 07 93 lhrh@apotheekzorg.nl
Dermatologie 088 066 03 20 dermatologie@apotheekzorg.nl
Endocrinologie 088 044 07 12 endocrinologie@apotheekzorg.nl
Fertiliteit 088 044 07 27 fertizorg@apotheekzorg.nl
HIV 088 044 07 23  
Immunologie 088 044 07 22 immunologie@apotheekzorg.nl
Luchtwegen 088 044 07 20 luchtwegen@apotheekzorg.nl
Neurologie 088 044 07 11 neurologie@apotheekzorg.nl
Oncologie 088 044 07 21 oncologie@apotheekzorg.nl

Hulpmiddelen

O.a. voor diabetes zorg, incontinentie zorg, infuustherapie, stoma zorg, voeding en wond zorg.

Diabetes hulpmiddelen

Mijn zorgverzekaar Telefoonnummer
ZorgTeam
Faxnummer
ZorgTeam
Achmea 088 066 03 54 088 066 03 31
CZ 088 066 03 56 088 066 03 31
Menzis 088 066 03 52 088 066 03 31
VGZ 088 066 03 94 088 066 03 31
Overigen 088 066 03 30 088 066 03 31

Incontinentiematerialen

Mijn zorgverzekaar Hulpmiddel Telefoonnummer
ZorgTeam
Faxnummer
ZorgTeam
Achmea Absorberend 088 066 03 58 088 044 07 53
  Catheterzorg 088 066 03 59 088 066 03 34
Menzis Absorberend 088 066 03 91 088 044 07 53
  Catheterzorg 088 066 03 92 088 066 03 34
VGZ Absorberend 088 066 03 85 088 044 07 53
  Catheterzorg 088 066 03 57 088 066 03 34
Overigen Absorberend 088 044 07 74 088 044 07 53
  Catheterzorg 088 044 07 74 088 066 03 34

Infuustherapie

Bereikbaar nummer 088 066 03 00.

Medische drinkvoeding

Bereikbaar voor alle zorgverzekeringen op nummer 088 066 03 60.

Wondverzorging

Mijn zorgverzekaar Telefoonnummer
ZorgTeam
Faxnummer
ZorgTeam
Achmea 088 066 03 55 088 066 03 35
CZ 088 066 03 93 088 066 03 35
Menzis 088 066 03 51 088 066 03 35
VGZ 088 066 03 53 088 066 03 35
Overigen 088 044 07 74 088 066 03 35
Geef uw mening